info@maviteknik.com.tr   Bize Ulaşın: +90 232 463 70 57

kurumsal

MAVİTEK BİLİŞİM, ETA Ticari Programlarının Ana Bayisidir. 28 yıllık ETA BİLGİSAYAR PROGRAMLARI deneyimi ile, farklı sektörlerden şirketlerin kısa ve uzun vadeli tüm ihtiyaçlarını karşılayacak bilgi ve deneyime sahip uzman kadrosu ile tüm müşterilerine destek vermektedir.

Kendi bünyesinde ETA ile entegre çalışan Özel çözümler üretmektedir. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesine bağlı kalarak, mutlu ve memnun müşteri kitlesini oluşturmayı hedef edinmiştir. Özel yazılım çözümleri ile de müşterilerimizin he türlü talebini karşılamaktayız, ayrıca sektörel deneyimlerimiz konusunda danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. MAVİTEK BİLİŞİM, ETA Çözümleri ve Teknik destek hizmetleri ile her büyüklükteki firmaların ihtiyaçlarını karşılamakta, yapılan yatırımları kısa vadede performansa dönüştürmektedir.

Amaç kurum ve bireylerin yazılım teknolojisinden maksimum düzeyde fayda sağlamaları ve karlılık oranlarını artırmalarıdır.

MAVİTEK BİLİŞİM 20 yılı aşkın süredir hizmetlerine kesintisiz olarak devam etmektedir, sektörel deneyimimizden faydalanmak isteyen müşterilerimize de danışmanlık hizmeti vermektedir.

Yaptığınız işi en az sizin kadar önemsiyoruz. Bu anlamda da bıkmadan sorunlarınızı dinliyor ve uygun çözüm önerileri sunuyoruz. Mavitek Bilişim, tüm müşterilerine 24 saat kesintisiz olarak destek sağlamaktadır. Sizin rahatınız bizim mutluluğumuzdur.

Bilişim hizmetlerine ihtiyaç duyan tüm kişi ve kurumların hedeflerine en etkin ve verimli şekilde ulaşmalarını sağlayacak düşük maliyetli ve geleceğe dönük en uygun çözümleri sunmak ve ülkemizin bilgi çağını yakalamasına katkıda bulunmaktır. Bu vizyon ile biz müşterilerimizin en iyi çözüm ortağıyız.


web tasarım izmir